Tap to unmute

Gönül Dağı 46. Bölüm

Paylaşın
Daxil et
 • Tarixində dərc edildi 7 Yan 2022
 • Gönül Dağı 46. Bölüm Özet:

  Ramazan ve Asuman’ın barıştığını geç de olsa öğrenen amcaoğulları bunu onlardan saklayan Ramazan’la yüzleşme yaşarlar. Bu yüzleşme sonucunda bu zamana kadar kaçırdıkları bir gerçeğin farkına varan Taner ve Veysel, bu durumu düzeltmek için kolları sıvar. Bu yüzleşme amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecektir?
  Öte yandan Rıfat ve Meryem görüşmeye devam ederken bu durum Hacer’i iyice rahatsız etmeye başlamıştır. Gün geçtikçe daha çok sinirlenen Hacer, Meryem’i kırar. Diğer yanda artık Sütçü Çaplin de görüşmelerine sıcak bakmamaktadır. Rıfat ve Meryem bu engelleri aşmayı başarabilecekler midir?
  Gedelli’de tiyatro var! Günşıl’ın yoğun emeğiyle hazırladığı tiyatro oyununun günü yaklaştıkça heyecan da artmaktadır. Herkesin bir yerinden dahil olduğu bu oyun sahnelenirken neleri beraberinde getirecektir?
  Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor.
  Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi 'de!
  Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı‘nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

  Bozkırda bir Anadolu masalı her cumartesi 'de!

Şərh • 2 452

 • Korefan
  Korefan 14 gün əvvəl +1

  Bu diziye ödül vermediler çünkü onların terazisi bu kalitenin ağırlığını tartamaz...

 • Aslı Toprak
  Aslı Toprak Gün əvvəl +582

  Bu dizinin senaristi hem bir bilge, hem bir şair, hem bir komedyen ..hem bir yaşam koçu..hem bir terapist...Mustafa Çiftçi sen bir efsanesin

 • Hatice
  Hatice 14 gün əvvəl +271

  "Meryem`in görmeyen gözlerine kurban olurum" unutun duyduğunuz en afili aşk sözlerini. Yürü be Kellerin Rıfat

 • Erkan Korkmaz
  Erkan Korkmaz 14 gün əvvəl +380

  Başrolü olmayan biz dizi olunca izlenmeside keyifli oluyor. Her oyuncunun ayrı bir hikayesi anlatılıyor. Çok sevdik bu diziyi ailecek inşallah böyle devam eder.

 • Ayhan Ela
  Ayhan Ela 14 gün əvvəl +188

  Şu dizideki saflık, temizlik, gerçek sevgi, ve geçmişte yaşanan o güzel örf adet ve saygı sevgi hüzün hepimizin aradığı hasretini çektiği şey olsa gerek. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

 • Pürkusur Musab
  Pürkusur Musab 14 gün əvvəl +141

  Güzel bir aşk için yakışıklı bir erkeğe ve güzel bir kadına gerek yok. Güzel iki tane kalp, güzel bir sevda için kâfi. Bunu görüyoruz.

 • Minik Patates
  Minik Patates 14 gün əvvəl +1

  Dizinin cast ajansını tebrik etmek lazım. Dizi karakterlerinin çocuklukları o kadar çok benziyor ki oyunculara, oldukça başarılı..

 • Nisa Ergün
  Nisa Ergün 14 gün əvvəl +97

  "Hepimiz aynı gökyüzünün altında aynı oksijeni alırken neden bazı şeyler bizlere zor neden imkansız..."😔😔

 • Allah Birdir
  Allah Birdir Gün əvvəl +90

  Ya arkadaş bir dizi bu kadar mı kusursuz bu kadar mı temiz ve sade olur, ya hata arasan kusur arasan bulamazsın.. valla Allah razı olsun böyle dizi çıkardığınız için

 • Hafize Bayır
  Hafize Bayır 14 gün əvvəl +72

  Karanlıkta Rıfat'ını arayan bir Meryem, aydınlıkta tek gördüğü sevdiği olan bir Rıfat.

 • Halil İbrahim Yogun
  Halil İbrahim Yogun 14 gün əvvəl +68

  Yav böyle bı diziyi çekecek senarist varmış da bu memlekette nerdeymişsin be abicim sen bu zaman kadar mükemmel harika süper muhteşem daha söylenecek ne olabilir bu dizi hakkında bilmiyorum 👏👏👏👏👏👏

 • Yasemin
  Yasemin Gün əvvəl +51

  Bu dizi değil resmen her insana bir ders niteliğinde.. kendine getiriyor insani. Özellikle Ciritci Abdullah..

 • Cengiz Narin
  Cengiz Narin 14 gün əvvəl +708

  Keşke bütün anneler Döndü Anne gibi olsa,keşke bütün erkekler eşini Şoför Sefer gibi sevse,keşke bütün babalar Dişçi Musa gibi olsa,keşke bütün sevdalar Çaycı Rıfatın sevdası gibi olsa,keşke her evde Ciritçi Abdullah gibi bir Aile büyüğü olsa,keşke....

 • EvininBabası
  EvininBabası 14 gün əvvəl +60

  Küçük Meryem'in hastane sahnesi bir babanin çaresizliği Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın, bu bölüm şimdiye kadar izlediğim en özel bölümdü. Finale kadar gözler dolu dolu izledim finalde asya dışında herkesin içinde bir umut vardı Asya içinde önümüzde ki bölümlerde güzel bir aşk olursa tadından yenmez :) :) :)

 • Hatice Kasım
  Hatice Kasım 14 gün əvvəl +53

  ya bu dizinin bir derdi varya, çok güzel bir derdi, insana bir şeyler öğretmeye çalışıyor, herşeye rağmen vaz geçmemeyi, hiç bir şey için geç olmadığını, yeterki istesin her şeyi başara bileceğini, evet kurduğu diyaloglar hakikaten kalbe dokunuyor. valla ayakta alkışlanası bir örnek dizi, ciritçi Abdullah amcanın çözümleri, gönül dağının çözülmeyen, ama kalbe melhem olan sırları, zaman zaman benimde şu gönül dağına gidip dertlerime derman bulasım geliyor. derdi güzel olan insanlara selam olsun

 • Mustafa Bağcı
  Mustafa Bağcı 21 saat əvvəl +10

  gönül dağı ödül almasa ne yazar türk halkının tahtında bütün ödüller ona... her bölümde yüreklere dokunan hikayenize emeğinize sağlık

 • Bûtimar
  Bûtimar 14 gün əvvəl +57

  "İnsan kalbinin yarısından vazgeçebilir mi?"

 • Nimet Dündar
  Nimet Dündar 14 gün əvvəl +61

  Böyle kaliteli bir diziyi ilk defa izliyorum. Ailece seyredilecek toplum yapımıza uygun bir yapım. Demeki oluyormuş..Teşekkürler..!!

 • genckaya genckaya
  genckaya genckaya 14 gün əvvəl +421

  Yapandan, yaptırandan, vesile olandan, oynayandan, ışıkçısından, kostümcüsünden daha sayamadığım ne kadar emeği geçen varsa hepsinden Allah razı olsun.Bak silah olmadan, uygunsuz sahneler olmadan, mafya yada aşiret olmadan da çok güzel olabiliyormuş. hem de en kralı oluyormuş.

 • aziz kaya
  aziz kaya 14 gün əvvəl +48

  “Baba, ışığı açar mısın?” dedi. Dizi başladı ama biz bittik...