Tap to unmute

Cranberry Sorbet | Chapter 4

Paylaşın
Daxil et
 • Tarixində dərc edildi 17 Noy 2022
 • Kızılcık Şerbeti’nin 4. Bölümünde; Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe’nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım’ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır. Kayhan’ın nişanlısının muhafazakâr aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer’i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir. Düğünde yaptığı sürpriz muhafazakâr aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.
  Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
  İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
  Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.
  Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
  Kızılcık Şerbeti AZ-clip kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
  Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ kizilcikserb...

Şərh • 3 121

 • Kızılcık Şerbeti
  Kızılcık Şerbeti  14 gün əvvəl +376

  Kızılcık Şerbeti AZ-clip kanalına abone olmak için ➡

 • Z Vet
  Z Vet 14 gün əvvəl +849

  Ömer karakterini canlandiran Barış Kılıç oynadığı her dizide aşık oluncak adam

 • E Nur
  E Nur 14 gün əvvəl +418

  Başroller birbirleriyle çift olarak duygularını seyirciye geçiremiyor. Diziyi kıvılcım yürütüyor ❤

 • Behiye
  Behiye 14 gün əvvəl +1

  "Başkaları için yaşayan insanlara benim tahammülüm yok." Ne kadar doğru bir söz.👏

 • Sumeyye Pala
  Sumeyye Pala 14 gün əvvəl +137

  Bu nilayin saçlarına bir benmi gülüyorum 😀

 • Ay ışığı
  Ay ışığı 14 gün əvvəl +1

  Senaristlerin muhafazakar ailelerin nasıl yaşadıkları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını düşünüyorum. Ya da böyle bir değişik aile yazmayı tercih etmişler. Yani oğulları evlilik dışı bebek sahibi olunca normal karşılayıpta, kız kıza akşam yemeğini a normal karşılamak, Amerika'da okumuş Nursema'nın uzaydan gelmiş gibi yaban olması gibi bir sürü absürt durum var. Gerçi hiç bir dizi gerçek hayatı birebir yansıtmıyor. Dizi diğerlerinden farklı en azından.

 • Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli

  Mustafanin akitdigi göz yaslarina kalbinin derinliklerinde hiss etdiyi yetersizliye aglamasina ,babasina kendini isbat etmek icin elinden geleni yaparak çabalamasi fakat kimsenin fark etmemesi ,yetersiz diyip hic bi zaman insan yerine konmamasina kisacasi akittigi goz yaslarina kalbimi biraktim❤️

 • zeliha kararmış
  zeliha kararmış 14 gün əvvəl +1

  Nursema'yı bu kadar garip davrandırtmasanız, çok zorlamışsınız, insanın hassasiyetlerinin olması ile yabani olması arasında kalın bir çizgi var. o kadar zengin, cemiyet içinde ama tuhaf davranıyor ıssız adada büyümüş gibi. Çok daha doğal olabilir sahneler. Çok hikaye uçları var sahnelenebilecek

 • Ikbal Yavuz
  Ikbal Yavuz 14 gün əvvəl +446

  Kıvılcımın dik duruşu adaletli oluşu

 • ŞeymaNur Yad
  ŞeymaNur Yad 14 gün əvvəl +588

  Pembe karakterinin dinimizi böyle güzel anlatması harika 🥰🥰👍

 • MS
  MS 7 saat əvvəl +9

  Mustafa’nın ağlama sahnesi içime oturdu. O kadar güzel dozunda olmuş ki, oynayanı ,yönetmeni ,senaristi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Abartı olmayan hayatın içinden anları yakalamışlar.

 • sevendayyy Sevendayyy
  sevendayyy Sevendayyy 14 gün əvvəl +140

  Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin ikili iletişim veya ilişkilerine daha çok yer vermeleri gerekir. Birbirleriyle uyum içinde anlaşmaları ve ufak şakalaşmaları çok hoş :)

 • Buse Kazar
  Buse Kazar Gün əvvəl +49

  Mustafa’ya o kadar üzüldüm ki.. hevesle sormuştu oysa. Ailesi bir dert eşi bir dert yazık ya.

 • Bircan İ.
  Bircan İ. 14 gün əvvəl +2

  Mustafa'nın Fatih kadar akıllı ve pratik olmaması sebebiyle babası tarafından reddedilince o hali beni çok üzdü.. 💔 Öyle saf, iyi birine böyle Nilay gibi şeytan kadınlar denk gelir zaten..

 • Aydan Akbar
  Aydan Akbar 14 gün əvvəl +348

  +Dinibütün erkekler adlatmaz mı diyorsunuz?

 • Magdalena Las
  Magdalena Las Gün əvvəl +30

  Dziękuję bardzo twórcom serialu "Kizilcik Serbeti" za udostępnienie tekstu do filmu w tylu językach, a zwłaszcza w moim ojczystym - języku polskim! Uważam to za wspaniały gest w stronę fanów nie mówiących po turecku. Dziękujemy 💗

 • liz
  liz Gün əvvəl +23

  Alev ofise gidince Abdulah beyin yüzüne nur indi 😊

 • Didem Bayrak
  Didem Bayrak Gün əvvəl +30

  Kıvılcım gibi asil bir kadın nasıl olur da Kayahan'a bakar anlam veremiyorum.Aşk insanın gözünü kör ediyor gerçekten.

 • Seçil Başarılı
  Seçil Başarılı 14 gün əvvəl +57

  Büyüklerimiz ne der, davul bile dengi dengine ... Kültürel farklar uzaktan zenginliktir, yakından çile...

 • Belirsiz İntegral
  Belirsiz İntegral 14 gün əvvəl +1

  Kıvılcımın her şeye rağmen dimdik ayakta durmasını alkışlıyorum cidden.